Spędź czas z dziećmi i uwielbianymi pingwinami na naszym lodowisku!

Zima jest już w pełni, a my zachęcamy wszystkich do niezapomnianego spędzenia czasu z dziećmi i uwielbianymi pingwinami na naszym lodowisku!

Nasza wspaniała miejscówka oferuje świetną zabawę i ślizganie się po lodzie z uroczymi pingwinami. Istnieje szeroki wybór różnych aktywności, które uprzyjemnią Twój pobyt. Na naszym lodowisku dostaniesz wyjątkowe przeżycia, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.

Konkursy i zawody ratowania przygody czy fantastyczne sesje fotograficzne: Twój dzień na naszym lodowisku będzie naprawdę niezapomniany. Oprócz tego możesz dodatkowo zrobić sobie chwilę dla siebie – nasze smaczne i bogate menu spodoba się każdemu.

Baw się z rodziną i przyjaciółmi oraz twory – uwielbiane patyczaki, które po prostu kochają się ślizgać! U ludzi powstała nowa moda na skating, ale patyczaki mają tę szansę od dawna! Zmierz się z radosnymi ptaszkami, jeżdżąc po lodowisku i ciesz się niesamowitym spotkaniem!

Dołącz do nas – Twoje urocze małe stworki bardzo tego potrzebują. Wcale nie trzeba wynajmować civilizacji: dla takich jak my małe odpoczynki są teraz obowiązkowe! Poznaj inne morskie stworki – pingwiny, foki, homary lub kiosse – to dużo lepszy plan niż spać cały dzień!

Jeśli szukasz sposobu na cudowne chwile z najmłodszymi członkami rodziny, gorąco polecamy odwiedzić nasze lodowisko! Przenieś się do świata ukochanych pingwinów i poślizguj się po lodowisku wraz z dzieckiem. Możesz także wypożyczyć kręgle lubspędzać czas na patrzeniu, jak pociechy swawolnie zjeżdżają z górki.

Jak już dobrze wiesz, lodowisko to doskonałe miejsce do uprawiania sportu oraz beztroskiego spędzania czasu. Ale w naszym lodowisku poczuć możesz też słodką miłość pingwinów i ich ulubione aktywności. Skacząc i gromadząc się razem na lodzie, będziesz towarzyszyć ptakom podczas zabawy i otaczać je swoją ochronną opieką.

Zapraszamy wszystkich do nas – do lokalnego lodowiska z uroczymi pingwinami. Spełnij swoje marzenia o bliskim spotkaniu z tymi wesołymi ssakami. To doskonały sposób na spędzenie czasu z dziećmi i uwielbianymi pingwinami!

Wszyscy uwielbiani pingwiny z zapierającym dech w piersiach lodowiskiem tuż pod naszymi stopami! Wakacje zimowe to idealny czas, by spędzić trochę czasu na ślizgawce. Największym sukcesem wszystkich rodziców jest wywołanie szerokiego uśmiechu na twarzach naszych dzieci. A jeśli jest sprawdzone miejsce do rozrywki, mamy jeszcze więcej powodów do radości!

Nasze lodowisko jest doskonałym miejscem, by tego dokonać. Położone na środku miasta ogromne lodowisko przyciąga tysiące odwiedzających każdego tygodnia – głównie rodziny z małymi dziećmi poszukującymi wspaniałej zabawy na ślizgawce we wspólnym gronie. Dodatkowo, dla miłośników pingwinów, lodowisko dysponuje kolekcją tych maskotek – poruszających się i tańczących pingwinów – aby jeszcze bardziej urozmaicić rodzinne szaleństwo na łyżwach!

Romantyczną atmosferę około-lodowej styczności umili nam kawiarnia oferująca aromatyczną herbatę i ciasta oraz kochanie przyozdobione fontanny, które są idealnym miejscem do ustawienia kamery i uchwycenia pięknego, rodzinnego momentu na zdjęciu.

Dlatego zapraszamy Was – całe rodziny, dziadków, dzieci i ich rodzeństwo – by przyłączyć się do nas wszystkich i sprawić dzieciom niezapomniane wakacje! Nie pożałujecie spaceru po lodowisku w gronie uwielbianych stworków i jedynych w swoim rodzaju okolicznościach naszej ślizgawki.

Świąteczna aura już unosi się w powietrzu, a co by nie lepiej uczcić ten czas niż spędzić go z naszymi dziećmi? Nasze lodowisko umożliwia rodzicom i ich dzieciom zaplanowanie zabawy z ukochanymi pingwinami. Jest to doskonała okazja, aby poćwiczyć swoje umiejętności jazdy na łyżwach i bawić się z przyjaznymi zwierzakami.

Na lodowisko przychodzą każdego dnia mieszkańcy miasta i ludzie spoza niego. Wystarczy spojrzeć wokół siebie, aby zauważyć różne rodzinne grupy, które sypią i pchają się do łyżew, próbując dotrzymać kroku pingwinom! Pracownicy lodowiska są bardzo mili i rzetelni i sprawiają, że jazda na łyżwach jest bezpieczna i swobodna dla wszystkich.

Na lodowisku dostępne są także inne atrakcje, takie jak lodowe labirynty i punkty gastronomiczne, gdzie można odpocząć podczas ogrzewania swoich dłoni i stopek. Również bar stojak na lodzie w centrum lodowiska jest gotowy do obsłużenia wszystkich, którzy pragną schować się przed mrozem.

Jeśli więc szukasz pomysłu na spędzenie czasu z twoimi dziećmi- zapraszamy do nas na nasze lodowisko! Uwielbiane pingwiny czekają na Ciebie!