Oświetlone lodowisko idealne dla rodzin i par!

Warszawskie powitania każdego dnia rozpoczyna nowa wyjątkowa atrakcja. Oświetlone, taflowe lodowisko położone w centrum miasta to doskonała okazja do relaksu, zabawy i podziwiania szczególnych momentów łączenia się przez sport i aktywność. Fantastyczna nowość sprawia, że Warszawa staje się jeszcze bardziej interesująca dla ludzi w każdym wieku.

Jest wyjątkowym miejscem dla rodzin, które chcą spędzić miło czas ze swoją pociechą oraz powalczyć na śledź o indywidualne trofea. Dodatkowe oświetlenie oferuje więcej czasu na zabawę z bliskimi cieszyć się pięknem przyrody podczas jazdy na łyżwach lub tańca na lodzie. Pokazy kilometrowo mgliście białych łyżew tworzy nastrój romantyczny i modny, który może być idealnym uzupełnieniem randki, obiadu czy spaceru po mieście.

Lodowisko, położone w centrum miasta, jest również dogodnie położone dla tych, którzy chcą tylko napić się herbaty wysokiego standardu lub dokonać zakupu w sklepie pamiątek. Kontynuuj zabawy do późnego wieczoru – Warszawa nigdy nie zasypia albo stanie się czynnym miastem.

Zimowe wieczory wyglądają zupełnie inaczej, jeśli ich czas można spędzić na aktywnym sporcie! Na przedmieściach Krakowa możecie znaleźć oświetlone lodowisko, idealne dla rodzin i par.

Ten ogromny plac rozświetla się dzięki połyskującym światłom, które odgarniają zmrok i przywołują magię każdej zimowej powłoki. Tafle lodu są doskonałym miejscem do biegania, jazdy figurowej lub do po prostu szaleństwa na łyżwach!

Specjalnie oddelegowane wolontariusze oraz trenerzy udzielają fachowych porad i instrukcji dla tych, którzy dopiero uczą się jazdy na łyżwach. Możesz całkowicie cieszyć się łyżwiarstwem, nawet jeśli przyjeżdzasz tutaj pierwszy raz!

Okoliczne bary i restauracjeowili witają gości serdecznym poczynianiem. Od różnych deserów po specjalne menu, to miejsce ma wszystko, by przygotować mały piknik, dla osób zmęczonych lodowiskiem. Dlatego te same miejsce polecamy jako wymarzone miejsce dla romantycznego spotkania!

Święta Bożego Narodzenia szybko nadchodzą, dlatego warto zacząć myśleć o zimowych planach. Jedną z najprzyjemniejszych aktywności przy okazji mroźnego pogodowania jest jazda na łyżwach. A jeśli szukasz bardziej romantycznej alternatywy, to lodowisko położone w malowniczym centrum miasta może być idealnym miejscem na spacer.

Jeśli jesteś mieszkańcem miasta i szukasz oświetlonego lodowiska, idealnego dla par i rodzin, już nie musisz dłużej szukać! Położone w malowniczym otoczeniu Centrum Miasta, zapewnia ono świetną atmosferę do łyżwiarstwa. Lodowisko jest odświeżane co godzinę i wyposażone w profesjonalną maszynkę do polerowania łyżew. Można tu także skorzystać z bezpłatnych szafek na buty i wind.

Tutaj rodzinna atmosfera dodaje uroku tej odrobiny luksusu dużego miasta. Rodzinom polecamy wypożyczenie łyżew dla dzieci i udostępnienie bezpłatnych rękawiczek do firanek i chusteczek. Parom polecamy szybkie przejażdżki po lodowisku przy blasku księżyca i ulubionych piosenkach granych przez ichulane karaoke.

Zima jest już w pełni, co oznacza, że będzie czas na szusowanie po lodowisku! A jeśli jeszcze będzie ono oświetlone, to tym lepiej. Nie musicie już szukać idealnego miejsca na zimowe przygody – mamy je dla Was tutaj!

Oświetlone lodowisko stało się hitem w naszej okolicy i dużym zaskoczeniem dla wszystkich – nie trzeba już czekać na ściemniających się zimowych nocy. Teraz możecie pojeździć po lodzie, bez obawy o to, czy awaria prądu was nie przerwie. Dodatkowo, oświetlenie oznacza więcej dodatków: jest fantastyczny, romantyczny klimat dla par lub bezpieczne warunki dla rodzin. Z łatwością można robić różne triki figurowe, szalony ślizg lub po prostu powolny spacer.

Chociaż pogoda w tym roku nie jest najlepsza, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zjeździć się po lodzie i cieszyć się z zimowej temu roku atmosfery. Oświetlone lodowisko ma wszystko co potrzebne do udanego wyjazdu – do tego stopnia, że może być wyborem idealnym dla par i rodzin!